
Door Jan van Gurp
De wedstrijd begon niet om half drie vanwege het niet komen opdagen van de scheidsrechter. De KNVB had Y. Durgunsu geregeld als vervanger en die kwam om drie uur aan op Sportpark d'n Berg. De eigenlijke scheidsrechter van deze wedstrijd had zich niet afgemeld, daarom begon de wedstrijd later als normaal, om kwart over drie.
Een compliment voor de vervanger die in korte tijd arriveerde op het complex van vv SNS. Uiteindelijk stond er om 5 uur een 0-0 eindstand op het scorebord.
Het was totaal geen saaie wedstrijd, maar beide ploegen creëerden weinig kansen.
Het eerste wapenfeit van SNS was een afzwaaiend schot van Arjan Zondervan.
Piershil kwam een paar maal gevaarlijk voor het doel van SNS, maar Leon Smit hield de ballen goed uit het doel.
Vlak voor het rustsignaal was het haast raak voor de formatie van trainer Piet Jonas, maar in eerste instantie zat Leon Smit er goed tussen en in de tweede instantie was aanvoerder Koos Mellaard nuttig door de bal van de lijn te halen.

In de tweede helft kregen beide ploegen nog een paar redelijke kansen, maar naarmate het einde van de wedstrijd naderde, werd er nog harder gewerkt voor de overwinning, aangezien een 0-0 voor beide ploegen ongunstig was. SNS had de grootste kans op de 1-0, maar een verdediger van Piershil stond goed opgesteld op de lijn en hield de bal uit het doel. Achteraf gezien is 0-0 eindstand het maximale wat er vandaag te halen viel, ondanks de goede werklust van het team van Jim Raaijmakers. Ook scheidsrechter Durgunsu floot een goede wedstrijd en deelde geen gele kaarten uit.