Na het grote succes van de boerenbruiloft op 3 september 2005 zal zal de culturele kring ook dit jaar weer een Stadse Dag organiseren en wel op 26 augustus 2006. Het thema van de dag is "Stad aan het Water".

Na het grote succes van de boerenbruiloft op 3 september 2005 zal zal de culturele kring ook dit jaar weer een Stadse Dag organiseren en wel op 26 augustus 2006. Het thema van de dag is "Stad aan het Water".

Rondom dit thema zullen er de gehele middag en avond allerhande activiteiten worden georganiseerd. Het programma zal zich concentreren op plaatsen langs het Haringvliet: het jachthaventerrein, de Kaai en het strandje aan de Zeedijk. Er zullen diverse kraampjes staan met leuke, interessante en lekkere dingen. Verder zullen door het programma heen diverse optredens plaatsvinden.

Ook dit jaar wordt iedereen weer opgeroepen om zich op de dag in stijl te kleden. Te denken valt aan een piraten of zeemans outfit, alles mag zolang het met het thema te maken heeft.

Uiteraard zullen vaste elementen als een maaltijd op de Kaai en net als op de allereerste Stadse Dag zal er op het strandje een gezellig en muzikaal avondprogramma worden georganiseerd. Over de precieze invulling van de dag wordt momenteel nog volop nagedacht. Meer informatie over de dag is te lezen op www.stadsedag.stadaantharingvliet.nl. Op deze website kan je ook terugblikken op voorgaande Stadse Dagen.

Vragen, adverteren of iets te melden aan StadsWeb?

Het StadsOverleg zoekt nieuwe leden! StadsOverleg is er voor en door Stadtenaren

Heb je interesse in deelname aan Stadse101, of heb je suggesties voor het organiseren van activiteiten?

Uitgelicht

Ko Nientje

Veel dorpsgenoten hebben al foto’s gemaakt van Ko Nientje. Kijk hier op een wereldkaart waar Ko Nientje allemaal al is geweest.

Alle foto's kunt u terug kunnen vinden in het fotoboek.

STAD MEER DAN DROAG BRÔÔD